כיסוי הכיכר באפייה

הבצק לא תופח? במתכון יש יותר מים? גילית שיטה מצוינת ללישה? כאן המקום לשאול שאלות ולשתף את שאר החברים בניסיונכם.

כיסוי הכיכר באפייה

הודעהעל ידי yossihaz1 ב א', 20 דצמבר, 9:34 am

בוקר טוב, באחד השיעורים המקוונים של תרזה גרינווי היא מסבירה ששימוש בתבנית שתכסה את הכיכר תורמת רבות לתפיחה בתנור מכיוון שזה לוכד את האדים ושומר על החום (רק מכסה את הכיכר מעל, בלי סיר). האם זה אכן תורם לתפיחת תנור? האם ניתן להשתמש בקערת/סיר אלומיניום חד/רב פעמית לכיסוי הכיכר ולהשיג אותה תוצאה (במקום לרכוש סיר/תבנית ייעודיים לתנור, שבטח גם אינם זולים)
yossihaz1
אופה

Re: כיסוי הכיכר באפייה

הודעהעל ידי odedg ב א', 20 דצמבר, 5:47 pm

לי יש תבנית עם מכסה והלחם ממנה יוצא נהדר כך שיש ממש בהמלצתה. תבנית כזו מאיכות מעולה עולה כ- 250 ש"ח. יש גם בפחות.
אולם, נראה לי שבמקום תבנית כזו אתה יכול פשוט לכסות את תבנית הלחם בתבנית שטוחה או תחליף אחר עמיד בחום.
odedg
אומן אפייה

הודעהעל ידי yossihaz1 ב א', 20 דצמבר, 9:15 pm

odedg כתב:לי יש תבנית עם מכסה והלחם ממנה יוצא נהדר כך שיש ממש בהמלצתה. תבנית כזו מאיכות מעולה עולה כ- 250 ש"ח. יש גם בפחות.
אולם, נראה לי שבמקום תבנית כזו אתה יכול פשוט לכסות את תבנית הלחם בתבנית שטוחה או תחליף אחר עמיד בחום.

תודה על התשובה
אז בסופו של דבר, כיסוי הכיכר אכן תורם רבות לתפיחה בתנור?

אז מה אתה אומר, כיסוי עם סיר מאלומיניום (רב פעמי ועמיד לתנור) יכול לתת את אותו אפקט?
בלי שום קשר, אשמח לקבל לינק למוצר שברשותך.
yossihaz1
אופה

הודעהעל ידי odedg ב ב', 21 דצמבר, 9:16 am

yossihaz1 כתב:אז מה אתה אומר, כיסוי עם סיר מאלומיניום (רב פעמי ועמיד לתנור) יכול לתת את אותו אפקט?
בלי שום קשר, אשמח לקבל לינק למוצר שברשותך.

יתכן. נסה זאת. זה הכיף - לגלות.

הלינק למוצר:

http://www.suchef.co.il/category/bread-molds

יש גם זולים יותר אך אם אתה רוצה משהו מעולה ממתכת עבה שמפזרת חום באופן שווה, שווה להשקיע כי זו השקעה חד פעמית.
odedg
אומן אפייה

חזור אל ניסוי וטעייה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד