הערות

המקום למשוב לגבי אתר "הנחתום".

הערות

הודעהעל ידי urison ב ב', 12 ספטמבר, 2:21 pm

שלומי,
אני חייב לומר לך שהאתר שלך מייצג משהו מאוד לא שגרתי,
אתר מקצועי, שמאגד חומר אכותי רב, מתכוני אפיה טובים, פורום מקצועי הנותן לרוב תשובות עניניות ועל כך יישר כוח

הלוואי שבכל תחומי העניין שלי היה אתר כזה וכל זה בעברית.

הערונת שולית - ניתן להוסיף הערות גם על המדריכים וגם על ההמלצות, בשתי האפשרויות אתה לא חייב להיות רשום לאתר,
כך שהזיהוי שלך לא מאומת ולמעשה כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה.
לדעתי כמו שכתיבה בפורום מצריכה רישום לאתר והתחברות לאתר בשם משתמש וסיסמה כך גם הערות והארות על המדריכים ועל ההמלצות צריכות להיות מותנות בחבר רשום לאתר.
urison
אופה מתחיל

Re: הערות

הודעהעל ידי שלומי ב ב', 12 ספטמבר, 4:54 pm

urison, תודה רבה על המחמאות! :)
אני בחרתי שלא לדרוש הרשמה באתר (למעט לפורום) בכוונת מכוון. מערכת הפורומים שבה אני משתמש אינה המערכת המקורית שבאה עם מערכת ניהול האתר (משום שההיא אינה טובה מספיק לטעמי), כך שיכולתי לבחור בין שלוש אפשרויות:
1. לדרוש ממשתמשים להירשם בנפרד לאתר ולפורום.
2. לעבוד קשה על איחוד שתי המערכות, כשסיכויי ההצלחה לא ברורים.
3. לוותר על ההרשמה לצורך תגובה (מאחר וזו הפעולה היחידה שמתבצעת באתר ע"י גולשים, מלבד לפורום).

למען האמת, התלבטתי אם בכלל לאפשר תגובות בעמודי האתר עצמו - מאחר וכך נוצרת כפילות עם הפורום. בסופו של דבר החלטתי לאפשר זאת, בדיוק בגלל הסיבה שאתה רואה כבעייתית - והיא לאפשר לגולשים "מזדמנים" להגיב בזריזות וללא טרחה.

אני מאזן זאת על ידי מחיקת תגובות שנראות לי לא רציניות (לשמחתי הרבה, בשלוש שנות פעילות האתר היו בודדות כאלה). אם נתקלת בהערה "חשודה", אשמח אם תיידע אותי בדבר.

ושוב - תודה על המחמאות. נחמד לדעת שיש מי שמעריך את ההשקעה שלי באתר. :)
שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל-פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְּרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ קוהלת י"א, א'-ב'
שלומי
מנהל האתר

Re: הערות והארות!! :idea:

הודעהעל ידי urison ב ב', 12 ספטמבר, 10:02 pm

האמת שהיתה לי הרגשה שחיברת שתי מערכות שונות יחד.

והכרת הטוב היא אמנם לא מובן מאליו אבל כן מחייבת

האתר מעניין, יש מתכונים טובים, יש גם מדריכים מפורטים ועדכניים
בנוסף יש פורום סגור ובהחלט עם כיוון ורושם של מקצועי (במבט של אופה חובבן)

ולכן בעיני ומסתבר שלא רק בעיני מגיע לך יישר כוחך על המשימה, וההתמדה בה (בניית אתר, מתן במה לשאלות ותחזוקה שוטפת)
זה בוודאי לא מובן מאליו
urison
אופה מתחיל

חזור אל משוב ותמיכה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד